تازه ها

سه شنبه 11 مهر 1396-9:52 کد خبر:28138

احسان پور به آخر خط قهرمانی نرسیده است


یعد از حذف بهنام احسان پور در مسابقات جهانی فرانسه ، برخورد بسیار بد و دلسرد کننده ای با او شد و حتی بحث اینکه دیگر در تیم ملی جایگاهی نخواهد داشت را مطرح کردند که این دیدگاه و اظهارنظرها کاملاً ناشیانه و غیرقابل قبول است .

 

به گزارش انعکاس شمال، از اینکه برخی ها ادعا کنند احسان پور نمی تواند با خارجی ها کشتی بگیرد نیز مباحثی غیرفنی است ؛ همین احسان پور بیش از دهها مدال بین المللی از مسابقات برون مرزی و آسیایی و جهانی در مقاطع سنی مختلف کسب و بر قهرمانان نامدار جهان و آسیا غلبه کرده است .

 

حالا در دو مسابقات جهانی با بدشانسی و تنها بر روی یک حادثه در آخرین لحظات مدال جهانی از سینه او جدا شد بهنام باید در صحنه مسابقات بماند و هیچ احدی حق ندارد از نظر قانونی مانع حضور وی در تیم ملی شود و حتی رئیس و سرمربی و کادر فنی تیم ملی تا زمانیکه وی قهرمان این وزن است حق قانونی وی در کسب دوبند تیم ملی را باید رعایت کنند .

 

بهنام باید شایستگی های خود را در تیم ملی بازهم به اثبات برساند کشتی گیری که در مسابقات نوجوانان و جوانان و امیدهای آسیا و جهان صاحب مدال می شود می تواند براحتی در بزرگسالان جهان نیز صاحب مدال شود.

 

براستی آیا نباید نقشی برای کادر فنی تیم ملی در شکست قهرمانان در نظر گرفت؛ زمانیکه 99 درصد نفرات تیم ملی با ناتوانی در اداره مسابقات هم از نظر فنی و هم از نظر تنفس دچار مشکل می شوند این به مفهوم آن است که در روش بدنسازی و آمادگی جسمانی آنها به خوبی کار نشده است .

 

در این شرایط حساس نقش اداره کل ورزش و جوانان، هیأت کشتی مازندران ، هیئت کشتی و اداره ورزش و جوانان بهشهر و مربیان اختصاصی این شهر به خصوص خانواده اش بسیار مهم و البته دیدگاه مثبت رسانه ها به خصوص ورزشی ها در ایجاد انگیزه دوباره در احسان پور برای تکرار موفقیت هایش حائز اهمیت است .

 

بهنام احسان پور بیش از 15 سال برای کشتی بهشهر و مازندران و کشور در مسابقات بین المللی، آسیایی ، جهانی افتخارآفرینی کرده و از شرایط سنی مناسبی برای حضور در تیم ملی برخوردار است ؛ وی می تواند لااقل برای 5 سال آینده هم در تیم ملی در رویدادهای مختلف کشتی خوش بدرخشد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :