پنجشنبه 25 آذر 1395-12:21 کد خبر:22554

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی:

کلنگ‌زنی جاده گهرباران سیاسی نبود

انعکاس شمال - نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، گفت: آنهایی که در زمان انتخابات گفتند این کلنگ سیاسی است گفتم که چنین چیزی نیست و تا زمانی که هستیم وظیفه داریم کار انجام دهیم.


به گزارش انعکاس شمال ، محمد دامادی درباره جاده گهرباران با بیان اینکه تعریض این جاده سه فاز دارد، اظهار کرد: در فاز اول دو لاین به طول 5.5 کیلومتر به این جاده اضافه می‌شود که یک لاین انجام شد و لاین دیگر در حال انجام است.

وی بیان کرد: با پایان فاز اول پروژه متوقف نمی‌شود و با پایان هر فاز، فاز بعدی آغاز می‌شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: در مرحله بعد کارهای ایمن سازی مانند نصب چراغ، گاردریل و... انجام می‌شود که منتظر پایان فازها برای شروع خط‌کشی و کارهای دیگر هستند.

دامادی به انتقادهایی که درباره کلنگ‌زنی این پروژه شده بود، معترض شد و گفت: آنهایی که در زمان انتخابات گفتند این کلنگ سیاسی است گفتم که چنین چیزی نیست و تا زمانی که هستیم وظیفه داریم کار انجام دهیم.

وی از مردم خواست به‌دلیل اینکه جاده تعریض شده و کارها در حال انجام است سرعت غیرمجاز نروند تا امنیت مردم در این جاده تامین شود.

دامادی به جاده بالادست میاندورود هم اشاره کرد و گفت: برای آسفالت جاده بالادست خیلی پیگیر بودم، دوستان در شهرستان پیگیر موضوع باشند و ما هم حمایت می‌کنیم./میانخبر

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :