تازه ها

چهارشنبه 31 شهريور 1395-22:32 کد خبر:20398

مهندس پیوندی عضو شورای اسلامی شهر ساری:

فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می‌بینند

انعکاس شمال - مهندس پیوندی گفت : جنگ هشت ساله صحنه‌های زیبایی از وفاق ملی را به نمایش گذاشت و در واقع انگیزه حضور مردم ما دینی، عقیدتی و ملی بود.


به گزارش انعکاس شمال ، مهندس رضا پیوندی عضو شورای اسلامی شهر ساری با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، در گفتگویی با بیان اینکه این هفته یادآور خون‌های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد ، گفت: فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می‌بینند.

 

وی افزود : وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی‌کنند و ایستادگی آنها نشستگان تاریخ را به قیام وا می‌دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است.

 

مهندس پیوندی با اشاره به این که مردم ایران با برخورداری از رهبری توانا و آگاه، هوشمندانه و با انگیزه‌های دینی و ملی در مقابل دشمن متجاوز به پاخاست ، تصریح کرد : جنگ هشت ساله صحنه‌های زیبایی از وفاق ملی را به نمایش گذاشت و در واقع انگیزه حضور مردم ما دینی، عقیدتی و ملی بود.

این عضو شورای اسلامی شهر ساری خاطرنشان کرد : اکنون در سالگرد دوران دفاع مقدس، پیشرفت های چشمگیر ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف پیام دیگری از تداوم حماسه در سنگر علم و ایمان و عمل از روزهای دفاع مقدس را به همراه دارد، دستاوردهایی که با همت و تلاش جوانان انقلابی، متعهد و متخصص این مرزوبوم رقم خورده و امید است تا امتداد آن به تحقّق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال «اقتصادمقاومتی، اقدام و عمل» در جهت رفع مشکلات معیشتی ملت بزرگ ایران اسلامی منتهی گردد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :