تازه ها

دوشنبه 29 شهريور 1395-9:31 کد خبر:20381

بزرگترین همایش المپیاد ورزشی مازندران در ساری برگزار می شود

انعکاس شمال - گفتنی است مراسم افتتاحیه با رژه تیم ها از میدان ساعت به سوی ورزشگاه شهید متقی که محل افتتاحیه این همایش است که در ابتدای همه تیم ها و شرکت کنندگان مشعل این مسابقات و رژه موتورسواران و دوندگان و قهرمانان نامدار و نام آور و افتخارآفرینان ورزش مازندران در ورزشگاه شهید متقی یکی از وزیران دولت تدبیر و امید سخنرانی خواهد کرد .


به گزارش انعکاس شمال ، به همت اداره ورزش و جوانان و فرمانداری شهرستان ساری در نظر است که بزرگترین همایش المپیاد ورزشی مازندران در ساری با حضور 30 هزار ورزشکار ساماندهی شده در یکصد مسابقه برگزار شود .

گفتنی است مراسم افتتاحیه با رژه تیم ها از میدان ساعت به سوی ورزشگاه شهید متقی که محل افتتاحیه این همایش است که در ابتدای همه تیم ها و شرکت کنندگان مشعل این مسابقات و رژه موتورسواران و دوندگان و قهرمانان نامدار و نام آور و افتخارآفرینان ورزش مازندران در ورزشگاه شهید متقی یکی از وزیران دولت تدبیر و امید سخنرانی خواهد کرد .

گفتنی است در مراسم افتتاحیه استاندار  / نمایندگان مردم مازندران در مجلس و مسئولین استان و شهرستان همراه با جشن بزرگ ورزشی برگزار می شود و هم اکنون ستاد برگزاری مراسم به دنبال ساماندهی این همایش بزرگ است .

 

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :