تازه ها

پنجشنبه 31 تير 1395-11:28 کد خبر:20219

مراکز و اماکن رفاهی آموزش و پرورش ناحیه دو ساری با تمام امکانات از مسافران استقبال خواهد کرد


به گزارش انعکاس شمال ، عبدالکریم ملکی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش ناحیه دو ساری  در گفتگو با خبرنگاران گفت : موج  سوم مسافران از اقصی نقاط کشور به استان مازندران شروع شده که آموزش و پرورش ناحیه دو ساری یکی از دستگاه هایی است که در اسکان مسافرین خودش را آماده کرده است .
وی با بیان اینکه موج سوم سفر از اهمیت خاصی برخوردار است گفت : دست اندرکاران این ناحیه به صورت تمام وقت برای ارائه خدمات اسکان آماده و جای هیچ‌گونه نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
ملکی اعلام کرد: قطعا از سفر مسافرین عزیز به استان مازندران ما شاهد حضورو اسکان فرهنگیان محترم در مدارس و اماکن اسکان‌پذیر هستیم که با توجه به روزهای آینده تابستان   این روند سیر صعودی خواهد داشت.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش ناحیه دو ساری تأکید کرد: در سالی که به شعار اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل مزین شد، باید این شعار را در اقدامات و فعالیت‌های خود به شکل عملیاتی نشان دهیم و از شروع  سفر تا پایان در امر اسکان و استفاده درست و مناسب از منابع و امکانات با برنامه عمل خواهیم کرد.
ملکی عنوان کرد: حدودا یازده مراکز و اماکن رفاهی آموزش و پرورش ناحیه دو ساری مجهز به تمام امکانات رفاهی است که این امکانات و تجهیزات مورد نیاز از قبیل فرش، تلویزیون، یخچال و سایر تجهیزات برای مسافران مجهز شده است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :