تازه ها

دوشنبه 31 خرداد 1395-13:2 کد خبر:19089

سارقان مغازه های چهار استان در تور ماموران انتظامی مازندران/ تصاویر


به گزارانعکاس شمال به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردارسيد محمود ميرفيضی گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوريت های پليسی 110 شهرستان بابلسر،مبنی بر وقوع سرقت از يک واحد صنفی عرضه گوشی تلفن همراه، موضوع در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی اين شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: ماموران انتظامی شهرستان بابلسر با کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر موفق شدند، خودروی متهمان را متوقف و سه متهم به سرقت مغازه را دستگير کنند.

سردارميرفيضی،افزود: ماموران پليس آگاهی شهرستان در تحقيقات از مالباخته و بازجويی های فنی از متهمان دريافتند، سارقان با سوء استفاده از غفلت فروشنده پس از سرقت دو دستگاه گوشی تلفن همراه مدل "اپل" با استفاده از يک دستگاه خودرو سمند اقدام به فرار کردند.

فرمانده انتظامی استان گفت:متهمان در ادامه تحقيقات پليس آگاهی ضمن اقرار به بزه انتسابي به 96 فقره سرقت از مغازه ها به اين شيوه در شهرستانهای رامسر، رشت، قزوين و کرج با همدستی افرادی ديگر اعتراف کردند.

وی افزود: ماموران انتظامی دو عضو ديگر از اعضای اين باند را نيز شناسايی و دستگير کردند که متهمان پس از تشکيل پرونده تحويل مرجع قضائي و با قرار صادره روانه زندان شدند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :