دوشنبه 24 اسفند 1394-0:12 کد خبر:18216

رئیس پلیس راهور استان مازندران:

خانواده شهدا، طلايه داران ايثار و شهادت هستند

انعکاس شمال - رئیس پلیس راهور استان مازندران درمراسم باشکوه تشييع پيکردوشهيدگمنام استان گفت: خانواده شهدا، طلايه داران ايثار و شهادت هستند.


به گزارش انعکاس شمال ، سرهنگ مهدی باقری رئیس پلیس راهور استان مازندران درحاشیه مراسم باشکوه تشييع پيکردوشهيدگمنام استان مازندران در ساری اظهارداشت: به خود مي بالیم که  بتوانیم به خانواده معزز و بزرگ شهدا و جانبازان خدمت کنیم.
 وي با عرض تسليت به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)،افزود: امروز با توجه به تشييع پيکر دو شهيد گمنام ، روز به ياد ماندني و بزرگي در استان بود.
باقری با بيان اينکه کسب دستاوردهاي عظيم در زمان تحريم، نشأت گرفته از خون شهداست، گفت: اگر در کشور برکات و پيشرفتي وجود دارد همه مرهون خون شهدا و صبوري مردم غيور کشور ایران و خانواده معظم شهدا و جانبازان است.
وي با تأکيد بر اينکه بخش اعظمي از وصيت نامه شهدا پيروي از ائمه و ولايت فقيه است، ادامه داد: امنيت، ثبات و آرامش کشور جمهوري اسلامي ايران در بين کشورهاي همسايه و منطقه مثال زدني است که همين مقوله نشأت گرفته از جانبازي و فداکاري همه عزيزان ما مي باشد.
رئیس پلیس راهور استان مازندران خاطر نشان کرد: هر پيشرفتي مديون شهدا است و بدون شک افتخار جمهوري اسلامي بر سيستم دفاعي و نمايشي آن همه نشأت گرفته از جانفشاني شهدا، جانبازان و ايثارگران است که در دوران تحريم چه دستاوردهاي عظيمي به دست آورده ايم.
وی افزود: خانواده شهدا طلايه داران واقعي ايثار و شهادت هستند و صبر و استقامت آنها مايه استحکام  کارکنان انتظامي در ولايت مداري و ايجاد امنيت براي شهروندان است.

وی در پايان ضمن قدرداني از زحمات خانواده شهدا و جانبازان گفت: افتخار مي کنيم که در این لباس خدمتگزار مردم با فرهنگ و بزرگ ايران هستيم.

 

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :