دوشنبه 10 اسفند 1394-16:8 کد خبر:18030

عملکرد مثبت مهدی عبوری موجب سرافرازی دولت درخدمت به مردم


انعکاس شمال: سخن بنده خطاب به همه مسئولین استان به خصوص مسئولین ارشد دولت در مازندران است که آیا منکر این هستند که عملکرد مثبت مهدی عبوری موجب سرافرازی دولت در خدمت به مردم و تأمین رضایت شهروندان مرکز مازندران شده است ؛ شما عملکرد کدام مدیر مسئولی در مازندران را سراغ دارید که به اندازه مهدی عبوری در جلب رضایت مردم ساری از دولت و دولت مردان به توفیق دست یافته باشد.

آقایان مدیران ارشد دولت در مازندران از استاندار / معاونین استانداری / مدیران کل استان ، سازمان ها و نهادها شما جهت همراهی و دلگرمی مهندس عبوری و همکاران وی و البته شورای اسلامی این شهر جهت خدمات دهی بهتر و بیشتر چه اقدام ملموسی را صورت داده اید ؟ چرا او را یاری و همراهی نمی کنید ؟ چرا نمی خواهید در تأمین رضایت مردم از خدمات دولت سهمی در کنار عملکرد مهدی عبوری داشته باشید و چرا برخی از مسئولین نه تنها در کنار این مدیر جوان نیستند بلکه مقابله وی و روبروی شهروندان قرار می گیرند ؟!

شما مسئولین دولت برای موفقیت نظام و دولت هم شده بیایید موجب دلگرمی شهردارو اعضای شورای شهر شوید تا با این مهم افتخار و اقتدار نظام در خدمت رسانی فزونی یابد ؛ اگر مردم از عملکرد شهرداری و شورای شهر رضایت دارند این میزان رضایتمندی با افزایش مشارکت های آنان با اهداف پیش روی این دو نهاد مردمی همراه خواهد بود و مدال افتخار بر سینه شما نمایندگان دولت در مازندران و ساری نصب می شود .

آقای استاندار و معاونین استانداری و مدیران استان آیا تاکنون از خود پرسیده اید که نظر به حضور دستگاههای زیرمجموعه شما مستقر در ساری ، حتی به اندازه تکلیف چه خدماتی به ساری و مردمش داشته اید ؟ شما خدماتی به این مردم نداده و مردم نیز به هیچ عنوان اعتقاد و اعتمادی به خدمتگزاری شما ندارند و حتی این نگرانی وجود دارد که عملکرد ناامید کننده شما در ارتباط و تعاملات مناسب با مدیریت شهری در نهایت با یأس در بین شهروندان و البته شهردار و اعضای شورای توأم شود.

زمانیکه استاندار و معاونین استانداری و مدیران کل استان از پروژه عظیم و زیربنایی همچون پارک ولایت که نماد نگین درخشان همه پروژه های عمرانی در مازندران و بیخ گوش استانداری و جلوی چشمان شما است ، حتی در حد رفع تکلیف بازدید و ارزیابی ندارید اما در دکه یکی از شهرداری ها در خارج از استان عوامل تبلیغاتی یکی از ادارات می شوید آیا این مصداق بارز کم لطفی نسبت به مسئولین شهر / شهرداری و شورای شهر نیست ؟ آیا این اوج بی انصافی در قبال زحمتکشان دولت در مازندران نیست ؟

زمانیکه رئیس مجلس / اعضای هیأت رئیسه / وزیر کشور و شیخ الوزیران دولت در ساری از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید می کنند در کجای تاریخ مازندران و ساری سابقه داشته که رئیس مجلس و وزیر کشور از پروژه های یک شهر بازدید کنند ؛ در دل شهر شما پروژه عظیم همچون احداث پارک ولایت که با همزمانی چند ده پروژه عمرانی جهت تکمیل آن همراه است آنهم به صورت شبانه روزی مشاهده می کنید اما با آن بیگانه اید یا آقایانی که کارشناس امور شهر و شهرداری ها و شوراها هستند نیک می دانند که اجرای پروژه عمرانی در بافت مرکزی شهر همواره دشواری های خاص خود را همچون انتقال مصالح و مشکلاتی که برای تردد مردم به وجود می آید که انجام پروژه ها حتی در این شرایط طاقت فرسا و نشانگر سختکوشی شهرداری و پرسنل خدوم آن است .

اجرای حداقل 30 پروژه همزمان احداث کانال آب های سطح در طول تاریخ ساری بی سابقه بوده و همزمانی اجرای پروژه های عمرانی / خدماتی و رفاهی و بحث توجه به مبلمان شهری/  زیباسازی و ساماندهی پیاده روها در شرایط که دولتمردان هیچگونه کمکی به مهدی عبوری و ارکان مدیریتی خدمات رسانی در امرشهر و اعضای شورای شهر ندارند ، قطعاً مورد توجه و استقبال افکار عمومی و مردم بوده است ؛ در این شرایط باید به بسترسازی مشارکت مردمی در کمک به شهرداری و پروژه های عمرانی که توسط مهدی عبوری و اعضای شورای شهر با کمیت و کیفیت لازم اجرا گردیده ، نمره 20 از 20 داد البته نباید از نقش برجسته حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و امام جمعه محبوب ساروی ها در حمایت و ایجاد دلگرمی شهردار و اعضای شورای شهر و پشتیبانی خانواده های معظم شهدا / جانبازان و ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس به سادگی گذشت .

اما مخلص این کلام را بنده به عنوان یک مدعی العموم خطاب به استاندار / معاونین استانداری / مدیران کل استان و روسای شهرستان ها و دکتر یوسف نژاد و مهندس دامادی نمایندگان مردم ساری در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولینی که می توانند مخاطب اصلی این دیدگاه و انتظار باشند ، خاطر نشان سازم که سرفصل جدیدی در حمایت از عملکرد مهدی عبوری شهردا و اعضای شورای شهر باز شده که نقش هر یک از شما دلسوزان می تواند در جذب اعتبارات و امکانات مورد نیاز برای ارتقاء سطح خدمت رسانی ، در نهایت مسیر توسعه این شهر را هموارتر و ساری را بیش از گذشته در ریل موفقیت قرار دهد. اگر مسئولین بخواهند واقع بینانه به آنچه که در شهر در جلب رضایت شهروندان اتفاق می افتد نقد و بررسی عاقلانه ای داشته باشند همه در جلب رضایت شهروندان از عملکرد دولت و نظام خلاصه می شود و این خود موجب پشتیبانی عظیم برای نظام و دولت که امام راحل فرمودند مردم ولی نعمت ما هستند و خدمت به مردم را عبادت بدانید. شعبان وفایی نژاد

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :