تازه ها

جمعه 7 اسفند 1394-11:27 کد خبر:17961

رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان ساری:

حضور با شکوه مردم درانتخابات عید دوم ایران را رقم میزند

انعکاس شمال - رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان ساری گفت:حضور با شکوه مردم درانتخابات عید دوم ایران را رقم میزند.


به گزارش انعکاس شمال، اسماعیل محمدی ازنی رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان ساری مرکز استان مازندران با اشاره به اهمیت حضور در انتخابات گفت: حضور حداکثری در انتخابات نشان‌دهنده اقتدار ملی ملت ایران است.
وی با اشاره به اینکه عید نخست ملت ایران حضور در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن بود که با شکوه فراوان برگزار شد، افزود: عید دوم مردم ایران نیز انتخابات است که امیدواریم با حضور با شکوه و گسترده مردم ایران برگزار شود.
محمدی با بیان اینکه نظام ما نظام مردم سالاری دینی است، گفت: یعنی اینکه ما مسلمان هستیم و نظام ما هم اسلامی است و در این نظام مردم نقش تعیین کننده‌ و مهمی دارند.
وی با بیان اینکه در واقع همه مسئولان کشور ما از سوی مردم انتخاب می‌شوند، ادامه داد: اعضای شورای روستا، شورای شهر، نمایندگان مجلس، نمایندگان مجلس خبرگان، رئیس جمهور و با یک واسطه رهبری نیز از سوی مردم انتخاب می‌شوند.
رئیس هیات بازرسی انتخابات مرکز استان مازندران با بیان اهمیت میزان مشارکت در سطح بین‌الملل تصریح کرد: دنیا در ارتباط با میزان مشارکت مردم در صحنه انتخابات به عنوان قدرت بین‌المللی و عکس آن حساب باز کرده‌اند.
وی با بیان اینکه وقتی می‌بینیم که مردم پس از 37 سال با مشارکت گسترده در انتخابات حضور دارند، اظهار داشت: حضور حداکثری در انتخابات نشان دهنده اقتدار ملی و زنده بودن ملت ایران است.
محمدی با بیان اینکه ملت ایران به سرنوشت خود علاقمند است، افزود: ملت ایران به سرنوشت خود علاقمند است و با شور و شوق در پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد.
وی با بیان اهمیت مردم گفت: مردم امروز کسانی را که دل در گرو نظام و انقلاب، امام و رهبری و شهدا دارند، انتخاب خواهند کرد.
وی تصریح کرد: با حضور حداکثری مردم آنهایی که عزت و سربلندی نظام را می‌خواهند، خوشحال خواهند شد و آنهایی که دشمن نظام هستند، مایوس و نا امید خواهند شد.

 

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :