تازه ها

پنجشنبه 6 اسفند 1394-15:17 کد خبر:17951

تجلیل ‌ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از همکاری نامزدها در زمان تبلیغات

انعکاس شمال - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از همکاری نامزدها در زمان تبلیغات تجلیل کرد.


به گزارش انعکاس شمال ، سرهنگ مهدی باقری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران درباره اقدامات انجام شده برای برقراری نظم در شب‌هایی که تبلیغات انتخاباتی مجاز بود، اظهار کرد: در همه نقاط مازندران همکاران راهنمایی و رانندگی در کنار سایر همکاران انتظامی در سطح معابر استان حضور داشتند.

باقری از همکاری نامزدها در زمان تبلیغات تجلیل کرد و گفت: در این مدت مردم و داوطلبان نمایندگی مجلس همکاری مناسبی با مسئولان راهنمایی و رانندگی داشتند و اقدامات مناسبی در سطح استان برای ایجاد آرامش و جلوگیری از ترافیک انجام شده است.

رئیس راهنمایی و رانندگی مازندران با اعلام اینکه ماموران انتظامی تا ساعت یک بامداد و گاهی بیشتر برای جلوگیری از مشکلات ترافیکی حضور داشتند، خاطرنشان کرد: تنها در سطح شهرستان ساری 130 نیرو برای کنترل ترافیک که بیشتر در قسمت مرکزی شهر شاهد تمرکز فعالیت انتخاباتی بودیم به‌کارگیری کردیم.

وی ادامه داد: همکاران راهنمایی و رانندگی از ساعت 18 عصر تا ساعت یک بامداد و گاهی بیشتر در بلوار کشاورز، فرهنگ، قارن، انقلاب، میدان ساعت و میدان امام حسین (ع) به صورت گسترده‎تر در مرکز استان فعالیت می‎کردند.

باقری درباره سختی کار این مدت گفت: ممکن است به لحاظ جسمی خسته شویم ولی به دلیل شور و اشتیاقی که مردم برای حضور در فعالیت‌های انتخاباتی داشتند خستگی از تن ما خارج می‌شد، اشتیاق مردم سبب تقویت روحیه بنده و همکاران می‌شد.

وی درباره ضرورت حضور مردم در دو انتخابات بسیار مهم در کشور بیان کرد: شور و اشتیاقی که این روزها در خیابان‌های مازندران مشاهده می‌شود نشان از حضور پرشور مردم نسبت به همه سال‌های قبل دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران اضافه کرد: این شور و اشتیاق نشان می‌دهد که با گذشت بیش از 37 سال مردم انقلابی ایران پای آرمان‌های نظام اسلامی به خوبی ایستادگی کردند.

وی یادآور شد: مردم با حضور پرشور خود که از هم‌اکنون قابل پیش‌بینی است که شاهد مشارکت بسیار بالایی هستیم، تیری بر قلب دشمنان انقلاب اسلامی ایران وارد می‎کنند.

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :