پنجشنبه 6 اسفند 1394-14:40 کد خبر:17943

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات مرکز مازندران:

بیش از 40 عکاس و خبرنگار انتخابات ساری را پوشش می‌دهند

انعکاس شمال - حسین مرتضوی گفت: برای بیش از 40 عکاس و خبرنگار در شهرستان ساری کارت صادر شد که نسبت به پوشش خبری و تصویری روز انتخابات اقدام کنند.


به گزارش انعکاس شمال به نقل ازروابط عمومی فرمانداری ساری، حسین مرتضوی اظهار کرد: برای بیش از 40 عکاس و خبرنگار، کارت صادر کردیم تا نسبت به پوشش خبری و تصویری روز اخذ رای اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای حضور خبرنگاران و عکاسان در روز اخذ رای فراهم شده است، افزود:‌ از زمان آغاز به کار ستاد انتخابات، رسانه‌ها همکاری بسیار خوبی در پوشش اخبار انتخابات داشتند.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات مرکز استان با اشاره به اینکه برای افزایش مشارکت و فعالیت رسانه‌ها و همچنین مردم، جشنواره انتخابات در رسانه را هم راه‌اندازی کردیم، گفت:‌ شهروندان و اصحاب رسانه هر کدام می‌توانند در بخش‌های ویژه خود در این جشنواره شرکت کنند.

مسئول روابط عمومی فرمانداری ساری تصریح کرد:  در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود22 کاندیدا در انتخابات دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی و 7کاندید در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به رقابت می‌پردازند.

 

داشتن شماره ملی برای شرکت در انتخابات ضروری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن کامل اطلاعیه شماره 13 ستاد انتخابات کشور بدین شرح است:

به آگاهی عموم ملت شریف ایران می رساند به جهت سهولت فرایند ثبت نام رأی دهندگان جهت اخذ رأی در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای شرکت درانتخابات علاوه بر شناسنامه همراه داشتن شماره ملی نیز ضروری می باشد.

فلذا از عموم هموطنان عزیز دعوت می شود در روز جمعه مورخ 7/12/1394 با همراه داشتن شماره ملی و شناسنامه خود، با حضوری آگاهانه و پرشور، برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ملت بزرگ ایران افزوده و مجریان انتخابات را نیز در هر چه بهتر برگزار نمودن آن یاری نمائید.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :