تازه ها

جمعه 30 بهمن 1394-17:49 کد خبر:17864

بهاری اردشیری:

به نفع سیاست های اصلاح طلبان کناره گیری می کنم/ دامادی، یوسف نژاد گزینه اصلاح طلبان هستند

انعکاس شمال - جلسه شورای مرکزی ستاد دکتر عباسعلی بهاری اردشیری، نماینده ادوار اول ودوم مجلس شورای اسلامی در دفتر مرکزی این ستاد برگزار شد.


عصر روز پنج شنبه 29 بهمن ماه 94، جلسه شورای مرکزی ستاد دکتر عباسعلی بهاری اردشیری، نماینده ادوار اول ودوم مجلس شورای اسلامی در دفتر مرکزی این ستاد برگزار شد.

به گزارش انعکاس شمال ،دکترعباسعلی بهاری اردشیری کاندیدای مجلس دهم شورای اسلامی که از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شد،  در این نشست با ارائه گزارشی از روند پیگیری جهت تایید صلاحیت گفت: از این لحظه از صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی به نفع وصلاح سیاست های شورای اصلاح طلبان کناره گیری خواهم کرد.
وی با بیان اینکه اگر تایید صلاحیت شوم بازهم کناره گیری من قطعی است، اظهار کرد: برای آنکه اصلاح طلبان به نتیجه مطلوب برسند از هیچ امکانات ویا خدماتی کوتاهی نخواهم کرد.
بهاری اردشیری با تاکید بر آنکه باید حب وبغض شخصی نسبت به افراد را به نفع سیاست های جناح  نادیده گرفت، خاطر نشان کرد: از تمام اعضای ستاد مرکزی، علاقمندان و اندیشمندان که نسبت به بنده لطف داشتند دعوت می کنم تا به نفع جریان اصلاح طلبی از آقایان یوسف نژاد ودامادی حمایت کنند.
این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مشارکت در انتخابات به ضرورت انتخاب اصلح تاکید داشت و اظهار کرد: سرنوشت چهار سال آینده شهرستان ساری، میاندورود وحتی کشور با این انتخاب رقم خواهم خورد، پس لازم است تا امروز با تصمیمی صحیح اصلح ترین گزینه را انتخاب کرد واز دولت حمایت داشت.
وی با بیان اینکه دولت به نمایندگان هم سو نیاز دارد، اظهار کرد: نماینده هم سو می تواند در رسیدن به شاخص های توسعه و بهبود وضعیت کشور در شرایط پسا تحریم موثر باشد.

در این نشست افرادی چون روزبهی، اسدی و رمضانی رییس ستاد مرکزی دکتر بهاری حضور داشتند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :