تازه ها

چهارشنبه 28 بهمن 1394-11:2 کد خبر:17852

تمام سیاه بختی های ورزش ساری از دخالت سیاسیون می باشد


انعکاس شمال: مهمترین علت رکود و سقوط و بی سازمانی و سیاه بختی و ناکامی هایی که در طول تاریخ ورزش ساری شاهد آن بوده ایم از دخالت سیاسیون در ورزش مرکز استان بوده است ؛ زمانیکه شهرداری ساری در لیگ معتبر فوتبال کشورمان بر همگان پیروز می شد زمزمه حضور و ظهور و دخالت سیاسیون در این تیم مطرح شد که طی شش ماه ریشه ی این تیم ریشه دار در فوتبال کشورمان سوازنده شد در همه رشته ها این داستان تلخ تکرار شد هر ساروی که به عنوان رئیس هیأت استان در کلیه رشته ها منصوب شد برای اثبات عدالت مداری خود در همان رشته ها ورزش ساری را نابود کرد قیمت عدالت محوری آنها در نابودی ساروی ها بوده است ؛ در حوزه مدیریت ورزش استان هرگاه مدیرکلی از ساری رئیس اداره کل ورزش و جوانان مازندران شد تیشه بر ریشه ورزش ساری زدند.

باور کنید مدیران غیرساروی خدمات بهتر و بیشتری به ورزش مرکز استان داشته اند البته اصل موضوع مقاله بنده به هیچ عنوان ارتباطی به بحث مدیریت ورزش کنونی مازندران ندارد و به طور کل عنوان شده است .

چندی قبل تیمی به نام کارگران مازندران عازم مسابقات چند جانبه فرانسه شد که 95 درصد هزینه ها این تیم را از منابع مالی ساروی ها پرداخت کردند چند درصد کشتی گیر آن ساروی بودند ؟ چه عنوانی از این در فرانسه کسب شد؟ به هیچ عنوان واقعیت را اعلام نکردند و به نام اعزام این تیم از بسیاری از ادارات و سازمان ها و ارگان ها پول دریافت کردند و چگونه هزینه شد . ورزش ساری روزگار خوبی ندارد شما توجه کنید حتی یک تیم از ساری در مسابقات قهرمانی کشتی مازندران طی یک سال گذشته در مقاطع سنی مختلف به مقام قهرمانی دست نیافته است ؛ بنده خطاب به همه مسئولین ورزش استان با صداقت اعلام می دارم در بحث انتصاب روسای هیأت های ورزشی ساری به هیچ عنوان به دنبال سیاسی کاری نباشیم ؛ ورزش ساری را فدای کارهای تبلیغاتی انتخابات شورای شهر نکنید چرا ورزش ساری نابود و ریشه آن خشکانده می شود .

این افرادیکه سیاسی هستند و در ورزش ساری مسئولیت داشته اند چه خدماتی به ورزش این شهر ارائه دادند؛ افرادیکه در تشکیلات سیاسی اداری مدیریت خودشان خنثی بوده و تصمیم ساز و تصمیم گیر نیستند چگونه می توانند برای خدمت به ورزش ساری مفید واقع شوند ؛ توجه کنید بند ابلاغ مشاور ورزشی فرماندار سابق ساری را داشته ام اما شجاعانه باید یادآور شوم که حتی یک دقیقه خدمت اندک از ایشان برای ورزش ملاحظه نکردم فلذا آنهائیکه برای سیاسیون در ورزش مازندران ابلاغ صادر می کنند باید توان / قدرت و علاقمندی آنها را درک کرده و ورزش را بازیچه دست خود قرار ندهند. شعبان وفایی نژاد

 

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :