تازه ها

سه شنبه 31 شهريور 1394-23:16 کد خبر:14729

پيام مشترك نماينده ولي فقيه و استاندار مازندران به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد

انعکاس شمال - در آستانه سال تحصيلي جديد پيام مشتركي از سوي آيت الله طبرسي نماينده ولي فقيه در استان و ربيع فلاح جلودار استاندار مازندران منتشر شد.


متن كامل اين پيام به شرح زير است:
نوروز تعليم و تربيت و فصل بالندگي و خودسازي در كانون مدرسه و دانشگاه فرا رسيد تا شاهد تجلي شور و نشاط آينده سازان در بهار علم اندوزي و معرفت افزايي باشيم.
 شور و عشق و علاقه شاگرد و معلم و استاد و دانشجو  به تعليم و تزكيه و تهذيب و تلاش براي دانستن و آگاه شدن، در اين محيط بالنده و پرنشاط ستودني و انگيزه بخش است.
تقارن فصل بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس که نماد درس آموزي در كلاس ايثار و ايمان و شهادت و فداكاري است را گرامي داشته و اميداريم ياد و خاطره شهداي والامقام ديار علويان با تلاش جهادي رهپویان تعلیم و تربیت در مسير مکتب نوراني اسلام محمدي و آرمان های امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري تجلي پرشكوه يابد.
حقيقتا آموزش و پرورش و آموزش عالي از اثرگذارترين نهادهاي اجتماعي و زيرساخت هاي اصلي توسعه همه جانبه هستند كه جامعه را متحول ساخته و به سوي سرچشمه هاي پيشرفت و تعالي رهنمون مي سازند .
نظام تعليم و تربيت با بكارگيري نيروي انساني كارآمد در سيستم آموزشي و با پرورش نسلي متفكر، مستقل، پرسشگر، خلاق و در عين حال ماهر و كارآمد مي تواند زيربناي توسعه و تحولات اجتماعي را فراهم نمايد.
يقيناً، تحقق آینده ای آباد و درخشان رهين تلاش و مجاهدت بيش از پيش دانش آموزان و دانشجويان در سنگرهاي كلاس درس خواهد بود و انتظار مي رود اين جهادگران عرصه دانايي و توانايي با دو بال تزکیه و تعليم فصل جدیدی از بالندگی، تعالی و شکوفایی را با تهذيب نفس و افزايش مهارتها رقم بزنند.
اينجانبان در سال همدلي و همزباني و در آستانه اعياد مبارك غدير و قربان ، بهترين و صمیمانه ترین شادباش ها و تبریک ها را به مناسبت آغاز فصل شکوفایی و دانایی به دانش آموزان و دانشجویان عزیز تقديم مي نمائيم و همت بلند صاحبان خرد و انديشه ، فرهنگیان مشفق، متعهّد و دلسوز و دانشگاهيان فرهيخته را براي تحقق سال تحصيلي پر بار و سرشار از موفقيت و بهروزي و همراه با جهش عظیم علمی و تربیتی را آرزومنديم .
نورالله طبرسي                                                                    ربيع فلاح جلودار
نماينده ولي فقيه در مازندران                                                      استاندار مازندران

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :