تازه ها

سه شنبه 31 شهريور 1394-23:10 کد خبر:14727

استاندار مازندران در رژه نیروهای مسلح مازندران

فرهنگ دفاع مقدس فرهنگ تحول ساز است

انعکاس شمال - استاندار مازندران در رژه نیروهای مسلح مازندران گفت : فرهنگ دفاع مقدس فرهنگ تحول سازي كه مي تواند بسياري از مشكلات را برطرف نمايد.


همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح مازندران با حضور ربيع فلاح استاندار مازندران و با شرکت نیروهای نظامی ، انتظامی و بسیجی در ساری برگزار شد.
استاندار مازندران در سخناني در این مراسم گفت : هفته دفاع مقدس فرصتی مغتنم برای انتقال پیام و ارزش های مقاومت هشت ساله ملت ایران در جنگ تحمیلی علیه کشورمان است.
ربیع فلاح افزود : امروز ایران اسلامی ناجی بسیاری از کشورهای منطقه شد چرا که اقتدار و توانمندی های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با فرماندهی کل قوا به درستی ایجاد شده است.
وی تصریح کرد : امنیت ، ثبات ، استقلال و آزادی جمهوری اسلامی ایران در شرایطی وجود دارد که کشورهای منطقه درگیری های سختی دارند.
مقام عالي دولت در استان تاكيد كرد : صد البته امنیت امروز شهروندان نظام جمهوری اسلامی ایران که مدیون خون شهدا است در شرایطی تداوم یافت که جریان های تکفیری ، طالبان و داعشی ها خطری جدی برای کشورهای منطقه هستند.
فرمانده سپاه کربلای استان مازندران هم در این مراسم گفت : امروز نیروهای مسلح کشور به قدرتی رعب آمیز برای استکبار و امیدآفرین برای ایران تبدل شده است.
سردار محمد حسین بابایی اضافه کرد : پایداری و تبعیت مردم از رهبری عامل پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن است و همواره این دو مقوله باید مورد توجه قرار بگیرد.
در این مراسم که فرماندهان ارشد نیروهای مسلح و جمعی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران حضور دارشتند، یگان های نمونه پیاده نیروهای مسلح اعم از ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گوشه ای از آخرین دستاوردها و توانمندیهای خود را به نمایش گذاشتند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :