تازه ها

يکشنبه 22 شهريور 1394-0:0 کد خبر:14531

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران تاکید کرد؛

مشارکت فعال بانوان در سلسله نشست های کتاب خوان استان مازندران

انعکاس شمال - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی به لزوم مشارکت فعال بانوان در سلسله نشست های کتاب خوان استان تاکید کرد.


به گزارش انعکاس شمال به نقل ازروابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران، مرتضی عمرانی در دیدار مریم جمشیدی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به نقش موثر بانوان در تربیت فرزندان شایسته، گفت: تاریخ نشان می دهد زنان هر جامعه در هدایت نسل ها به سمت راستی ها و درستی ها نقش اثرگذار و اصلی را ایفا نموده اند و از همین رو آگاه سازی و دانش افزایی آنان در ساختن آینده، حائز اهمیت ویژه است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران اذعان نمود: اگر مادران جامعه را به کتابخوانی ترغیب کنیم، مطالعه به یک رفتار طبیعی در نسل های آینده تبدیل خواهد شد که از بسیاری از ناهنجاری ها و ناملایمات اجتماعی نیز خواهد کاست.
وی افزود: سلسله نشست های کتاب خوان یک فرصت برای بانوان و مادران است تا سبک زندگی با کتاب را در خانواده ها تجربه کنند.
همچنین مریم جمشیدی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری نیز با تشکر از نهاد کتابخانه های عمومی به جهت برگزاری این نشست های فرهنگ ساز، به لزوم مشارکت فعال بانوان در این نشست ها تاکید کرد.
وی اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم را برای استقبال حداکثری بانوان از جلسات کتاب خوان در همه شهرستان ها انجام خواهیم داد و امیدواریم از این فرصت استفاده بهینه صورت گیرد.
جمشیدی در پایان خواستار تداوم این نشست ها در استان شد و گفت: معرفی کتاب های مفید در چنین نشست هایی به پایان یافتن بسیاری از مشکلات خانوادگی کمک خواهد کرد و فرهنگ عمومی را در جامعه افزایش خواهد داد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :