تازه ها

پرداخت نیمی از بدهی وزارت بهداشت به داروسازان تا پایان سال پرداخت نیمی از بدهی وزارت بهداشت به داروسازان تا پایان سال

انعکاس شمال - رییس سازمان غذا و دارو کشور گفت که بر اساس توافق تا پایان امسال حدود ۵۰ درصد از بدهی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به شرکتهای داروسازی و تولید کنندگان تجهیزات پزشکی پرداخت می‌شود.

 

رد ( و یا عدم احراز صلاحیت های) گسترده در نتایج انتخاباتی پارلمان آینده تاثیر بسزایی نخواهد داشت سید رضا حسینی دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور (بخش مازندران) :
رد ( و یا عدم احراز صلاحیت های) گسترده در نتایج انتخاباتی پارلمان آینده تاثیر بسزایی نخواهد داشت

انعکاس شمال- سید رضا حسینی دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور (بخش مازندران) خاطرنشان کرد: رد ( و یا عدم احراز صلاحیت های) گسترده، اگر چه ممکن است باعث سرخوردگی و کاهش حضور مردم در پای صندوق آراء شود اما همانطور که در مصاحبه شش ماه قبل هم گفتم در نتایج انتخاباتی پارلمان آینده تاثیر بسزایی نخواهد داشت .

مازندران مقصد و پایتخت گردشگری اکو معرفی شده است مدیرکل میراث فرهنگی مازندران:
مازندران مقصد و پایتخت گردشگری اکو معرفی شده است

انعکاس شمال - مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: مازندران به عنوان مقصد و پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو در سال ۲۰۲۲ معرفی شده است.

لزوم توجه به زیرساخت‌های مخابرات و آی‌تی در پروژه‌های عمرانی لزوم توجه به زیرساخت‌های مخابرات و آی‌تی در پروژه‌های عمرانی

انعکاس شمال - معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: توجه به زیرساخت‌های مخابرات و آی تی در پروژه‌های عمرانی باید ضرورت پیدا کند.

اجرای طرح ملی ورزشی «فجر تا نوروز» در شهرهای مازندران اجرای طرح ملی ورزشی «فجر تا نوروز» در شهرهای مازندران

انعکاس شمال - معاون توسعه ورزش‌های همگانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران از اجرای طرح ملی ورزشی «فجر تا نوروز» در شهرهای استان طی دو مرحله خبر داد.

 

مرتضی بربسته مدیری شجاع و کارآمد است قدردانی نایب رئیس شورای شهر ساری از سازمان عمران:
مرتضی بربسته مدیری شجاع و کارآمد است

 زلیکانی در حاشیه برگزاری جلسه شورای شهر و در گفتگویی اختصاصی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه فاز دوم بوستان ملل ملموس و رضایت بخش بوده است، اظهار داشت: مرتضی بربسته مدیری شجاع و کارآمد می باشد که در عین تواضع و فروتنی، قاطعانه از پس چالش های اجرایی این پروژه شاخص مدیریت شهری برآمده است.توزیع عادلانه سرانه‌ ی شهری از اولویت‌های اصلی شهرداری ساری در بازدید از مناطق الحاقی مطرح شد:
توزیع عادلانه سرانه‌ ی شهری از اولویت‌های اصلی شهرداری ساری

رجبی تصریح کرد: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری طی مدتی که تا شروع سال جدید باقی مانده است، با برنامه ریزی درست، پروژه های عمرانی را در جهت رفاه شهروندان این محله و پاسخگویی به مطالبات آنان در حوزه مدیریت شهری عملیاتی کند...

دریافت کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان در بقاع متبرکه مدیرکل اوقاف مازندران عنوان کرد
دریافت کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان در بقاع متبرکه

انعکاس شمال - مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از راه‌اندازی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح بقاع متبرکه شاخص استان برای کمک به سیل‌زدگان استانهای سیستان و کرمان خبر داد.

 

تمامی موفقیت ما در کشور از ناحیه شهدا است تمامی موفقیت ما در کشور از ناحیه شهدا است

انعکاس شمال - فرمانده سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج) در مقام شهید و شهادت گفت:تمامی موفقیت ما در کشور از ناحیه شهدا است شک نکنید.

 

تغییر کاربری سینما‌ها در مازندران اتفاق نمی‌افتد تغییر کاربری سینما‌ها در مازندران اتفاق نمی‌افتد

انعکاس شمال- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت:تغییر کاربری سینما‌ها به هیچ عنوان در استان اتفاق نمی‌افتد.

 

گزارشهای تصویری