تازه ها

40 خدمت متنوع عمرانی در 90 روز، حاصل اعتماد به سازمان عمران امیدواری، هدیه شهرداری ساری به مردم:
40 خدمت متنوع عمرانی در 90 روز، حاصل اعتماد به سازمان عمران

بربسته مناسب سازی مسیر تردد عابرین پیاده را عاملی اثرگذار در توسعه مناسبات اجتماعی شهروندان دانست و یادآور شد: پیاده روسازی مسیر خیابان توانبخشی به سمت میدان شهدا و خیابان آرامگاه ملامجدالدین به پایان رسیده و هم اکنون  این عملیات در خیابان مازیار و میدان شهدا به صورت مستمر پیگیری می شود.

مدیریت جهادی رفع کننده مشکلات اجرایی مسئولان می‌شود فرمانده سپاه مازندران:
مدیریت جهادی رفع کننده مشکلات اجرایی مسئولان می‌شود

فرمانده سپاه کربلای مازندران ادامه داد:  شاخصها و نمادها الهام بخش جامعه است و کنار آن یادآوریها را بنویسند تا که بودیم و که هستیم و برای جوانان درس و آموزشی شود.

سنگ اندازی به صنعت مهم کشور سنگ اندازی به صنعت مهم کشور

بهرام سبحانی، در خصوص بخشنامه جدید وزارت صمت مبنی بر الزام تولیدکنندگان مقاطع طویل فولادی به صادرات تنها ۲۵ درصد از تولیدات آن‌ها، اظهارکرد: متأسفانه به جای مشوق، سنگ جلوی پای صادرکنندگان فولاد کشور می‌گذارند و تصمیماتی که گرفته می‌شود درست برعکس نیازهای صنعت فولاد است. به گفته سبحانی، با محدودیت‌های موجود، جهش تولید در صنعت فولاد به خطر می‌افتد.

آغاز دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در استان مازندران آغاز دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در استان مازندران

مردم استان علوی تبار مازندران که از نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا در صف مقدم تهیه اقلام بهداشتی و بیمارستانی قرار گرفتند، اکنون نیز در دومین مرحله در نیمه ماه مبارک رمضان به نیت امام کریم اهل بیت عصمت و طهارت، کمک مؤمنانه خود را تداوم دادند.

باندهای بین المللی مواد مخدر روی تفکر جوان ایرانی برنامه‌ریزی کردند نماینده ولی فقیه در مازندران:
باندهای بین المللی مواد مخدر روی تفکر جوان ایرانی برنامه‌ریزی کردند

 آیت الله محمد باقر محمدی لائینی در نشست با مسئولان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران بر هم افزایی همه مسئولان استان در کاهش آسیب‌های اجتماعی مرتبط با مواد مخدر و برخورد جدی با این معضل در استان تاکید کرد.

نقش سازنده نایب رئیس شورای شهر در تحولات بزرگترین سازمان تابعه شهرداری ساری نقش سازنده نایب رئیس شورای شهر در تحولات بزرگترین سازمان تابعه شهرداری ساری

انعکاس شمال - با نگاهی به آمار قابل اتکای پیشرفت پروژه فاز دوم بوستان ملل، باید از نقش مکملی مهندس زلیکانی، رویکرد حمایت محورعباس رجبی در توانمند سازی سازمان عمران و مدیریت مقتدرانه مرتضی بربسته رئیس این سازمان به عنوان پازل اصلی تحولات بزرگترین پروژه مدیریت شهری ساری طی یک دهه اخیر به نیکی یاد کرد.


بیشتر تماس های مردم با خط مشاوره بهزیستی مازندران مربوط به کرونا است مدیر کل بهزیستی مازندران:
بیشتر تماس های مردم با خط مشاوره بهزیستی مازندران مربوط به کرونا است

انعکاس شمال - مدیر کل بهزیستی مازندران در بازدید از مجموعه صدای مشاور بهزیستی استان گفت: از ۵۲۵۰ تماس در زمینه ی کرونا ۲۳۰۰ تماس یعنی ۴۴ درصد در خصوص اضطراب ،ترس و استرس مواجه با کرونا بوده است.

تقدیر وزیر بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی مازندران تقدیر وزیر بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  انعکاس شمال - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارسال نامه‌ای به رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از تلاشهای مجموعه این دانشگاه در عرصه‌ بهداشت، درمان، آموزش و پژوهش قدردانی کرد.

نیاز مهارتی هر منطقه باید بر اساس مطالعه اعلام شود مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران:
نیاز مهارتی هر منطقه باید بر اساس مطالعه اعلام شود

انعکاس شمال - اولین جلسه قرارگاه مهارت آموزی استان مازندران با حضور تمامی اعضای این قرارگاه در سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران جهت شناسایی ظرفیت های آموزشی استان برگزار شد.

محققان ایرانی در یک قدمی درمان کرونا محققان ایرانی در یک قدمی درمان کرونا

رئیس انجمن خون و سرطان ایران اظهار کرد: با تزریق پلاسما خون دیده شد که بهبودی مبتلایان رو به افزایش می رود و روزهای کمتری را بستری می باشند.

گزارشهای تصویری